1 zł
2 600 000 zł
/4

BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)

BEZ TYTUŁU, 2017

olej, długopis, płótno
150 x 130 cm
sygn. na odwr. na płótnie l.g.: Tamara | Berdowska | 2017 | olej

cena wywoławcza: Wykup abonament

TONDO, 2016 r.

olej/płótno, śr. 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Tamara Berdowska | 2016

Bez tytułu z cyklu Bezsenność, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tamara | Berdowska | 2018 | olej | bez tytułu'

Relief

relief, sklejka, 50 x 42 cm

Obiekt, 2017

rysunek na folii, płyta; 52 x 42 x 22 cm;
opisany na odwrocie: Tamara Berdowska / 2017.

bez tytułu z cyklu: Bezsenność, 2017

olej, płótno, 70 x 70 cm
opisany na odwrocie: Tamara Berdowska 2017 olej bez tytułu z cyklu Bezsenność

Z cyklu "Wir", 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tamara / Berdowska / 2018 z cyklu / "Wir" olej'

DYPTYK, 2018 r.

olej/płyta, 37 x 29 x 10 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Tamara Berdowska | olej | 2018

Bez tytułu, 2018 r.

metal, plastik, płyta, 52 x 40 x 22 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ’Tamara Berdowska | 2018’

Halucynacje I, 2018

olej, płótno; 70 x 70 cm;
opis autorski na odwrocie: Tamara / Berdowska, 2018 / olej.

Bez tytułu, 2018 r.

olej na płótnie, 30 x 21 cm, sygn.

Kompozycja, 2017 r.

rysunek na folii, metal, płyta, 23 x 40 x 52,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Tamara Berdowska | 2017’

Bez tytułu z cyklu Bezsenność, 2017 r.

olej/płótno, średnica 100 cm, sygnowany, datowany I opisany na odwrociu: 'Tamara | Berdowska | 2017 | olej | bez tytułu z cyklu | Bezsenność'

Obiekt, 2017 r.

rysunek na folii/płyta, 52 x 42 x 22 cm, sygnowany i datowany na odworciu: 'Tamara Berdowska | 2017 r.'

BEZ TYTUŁU, 2018 r.

olej/płótno, śr. 120 cm

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Tamara | Berdowska | 2017 | olej'

Kompozycja przestrzenna biała, 2005

technika własna: folia, akryl, metal; 40 x 100 x 70 cm
- Tamara Berdowska. Obrazy. Kompozycje przestrzenne, Nautilus, Kraków 2005.

Wir 1, z cyklu Bezsenność, 2017

olej, płótno; 70 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: "Tamara |Berdowska | 2017 | olej | z cyklu | Bezsenność"
- Tamara Berdowska. Bezsenność, Galeria Artemis, Kraków, 2017-18.
Reprodukowany:
- Tamara Berdowska. Bezsenność, katalog wystawy w Galerii Artemis, red. J. Górka-Czarnecka, Kraków 2017, s. nlb.

bez tytułu, 2018

olej na płótnie, 30 x 30 cm
sygnowany na odwrociu: Tamara/Berdowska/olej/2018

Wir, 2017

olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2017.

/4
liczba obiektów: 68