POLISIEWICZ Aleksandra (Aleka Polis) (ur. 1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zjednoczone kolory skóry, 2011 r.
olej/papier ceratowy, 36 x 36 cm (w świetle oprawy)
Wartopia Schody prowadzące na Gauforum od strony Wisły, 2006
wydruk cyfrowy,
30 x 52 cm
Cyklooksytocyna wersja mandaliczna nr 24/100
akryl, ołówek na papierze
32x32 cm
Cyklookcytosyna wersja mandaliczna nr 10 wcześniej Zjednoczone Kolory Skóry, 2011
akryl/papier tapetowy, 36x36 cm
sygn. i opisany na odwrocie /06.03.2011 10 z cyklu Zjednoczenie Kolory Skóry wersja mandaliczna Apolis/
z cyklu Zjednoczone kolory skóry.
Wersja mandaliczna. Nazwa cyklu od 8.04.2011 r. zmieniona na Cyklookcytosyna, praca 6 z cyklu 14.02.2011 r.,
akryl, papier ceratowy,
36x36 cm w św. p.-p., syg. i opisany na odwrocie /14.02.2011/ /6/ w prostokontnej ramce, /z cyklu Zjednoczone kolory skóry wersja mandaliczna/ /Apolis/ monogram wiązany /OD 08.04.2011 NAZWA ZMIENIONA NA NA CYKLOOKSYTOCYNA/
Cyklooksytocyna nr 6, wersja muralowa, 2010
akryl, papier,
52 x 52 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie
Praca z cyklu Wniebowzięci, 2000/2007
fotografia barwna, lambda print, dibond, 182 × 40 cm; sygnowana na odwrocie markerem permanentnym; wydruk autorski, nakład: 1/6 life-time print
Sznury i Marionetki, 2004/2009
fotografia barwna, lambda print, dibond, pleksi, 49,5 × 37 cm; sygnowana na odwrocie markerem permanentnym; wydruk autorski, nakład: 1/6
zestaw 5 fotografii czarno-biała, brom, papier
10 x 6 cm (w świetle passe-partout wymiar każdej)
na odwrocie naklejka; nakład: 1/10, vintage print