PRADIER Jean Jacques (1792 Bougival - 1852 Rueil Malmaisson)
Brąz patynowany, wys. 23, podstawa 23 x 18 cm
Sygnowany na podstawie: F.BARBEDIENNE.FONDEUR.; okrągły stempel: głowa mężczyzny, wokół napis: REDUCTION MECANIQUE, u dołu A COLLAS | BREVETÉ; na dnie wyryte: II0; KKK
cena wywoławcza: Wykup abonament
LUDWIK FILIP, HRABIA PARYŻA (1838-94) I ROBERT,
KSIĄŻĘ CHARTRES (1840-1910) - WNUKOWIE KRÓLA LUDWIKA FILIPA Z ANIOŁEM STRÓŻEM, 1842
Brąz;
wys. 34,6 cm; podstawa: 30,3 x 16,8 cm
brąz (podstawa drewniana, wtórna),
wys. figury 29 cm., szer. figury 33 cm.
od frontu sygn.: J. PRADIER i znak wytwórni: SUSSE PRES
ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ SAFONY,
Francja, po 1852
Brąz, złocony, czarny marmur;
wys. całkowita 54 cm, szer. 60 cm
Na mechanizmie wycisk: 648. Figura sygnowana: J. PRADIER oraz znakiem odlewni: SUSSE Fres