1 zł
2 600 000 zł

KARPOWICZ Sławomir (1952 - 2001)

Martwa natura, 1986

olej, płótno; 110 x 140 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1986 / S. KARPOWICZ.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż Toskański - dyptyk, 1990

olej, płótno; 115 x 100 cm (każda z części);
sygn. i dat. l. d.: S. KARPOWICZ / 90 (prawa część);
na odwrocie opisany: PEJZAŻ / TOSKAŃSKI / S. KARPOWICZ / DYPTYK (lewa część), S. KARPOWICZ / DYPTYK / TOSKAŃSKI (prawa część).

Martwa natura

olej, płótno; 117 x 88 cm;
sygn. l. d.: S. Karpowicz.

Skrzypce

olej, płótno; 89 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: S. Karpowicz;
na odwrocie pieczątka wydziału ochrony zabytków.

Martwa natura z trąbką, 1997

olej, płótno; 70,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: S. K. 97.
na odwrocie na płótnie i krośnie malarskim opis autorski

Martwa natura

olej, płótno, 117 x 88 cm
sygn. l.d.: S. Karpowicz

Lekcja anatomii IV, 1998

olej, płótno; 85 x 130,5 cm;
sygn. p.d.: S.K.98.
Lit.: Sławomir Karpowicz, Malarstwo, Galeria Malarstwa ASP w Krakowie, październik 2004, s. 14.

Martwa natura z puzonem, 1999

Olej, płótno;
wym.: 75 x 160 cm;
sygn. i dat. p.d.: S.K 1999.

(Bez tytułu) z cyklu: miasta

olej na płótnie,
72,5 x 81,5 cm,
sygn. p.d.: 86 Sławomir Karpowicz

Pejzaż włoski

olej na płótnie,
95,5 x 110 cm,

Pejzaż nr 5

olej na płótnie,
65 x 85 cm,

Miasto nr II

olej na płótnie,
92 x 100 cm,

Akt leżącej kobiety, 1989

olej, płótno, 100,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: 89. S. Karpowicz

Martwa natura z puzonem, 1999

Olej, płótno; wym.: 75 x 160 cm, sygn.i dat. p.d.: S.K 1999.

Akt kobiety, 1989

olej, płótno,
100 x 115 cm;
sygn. i dat. p. d.: 89.S.KARPOWICZ

olej, płótno,
65,5 x 75,4 cm,
sygn. p. d.: S Karpowicz

Dla Talla, 1986

olej, płótno, 120 x 180 cm; na odwrocie napisy autorskie: S. KARPOWICZ / 1986 "DLA TALLA"120 X 180 - OLEJ
nalepka wystawowa z Pałacu Sztuki w Krakowie oraz inne nalepki wystawowe

Miasto nocą, 1988

olej, płótno, 100 x 115 cm
dat. i sygn. p.d.: 88. S. KARPOWICZ.

Wigilia, 1981

olej, płótno, 50 x 73 cm;
sygn. p.d.: WIGILIA / KARPOWICZ;
na odwrocie nalepka autorska

Pejzaż zielony, 1979

olej, płótno, 61 x 86 cm;
dat. i sygn. p.d.:79 S. KARPOWICZ;
na odwrocie napisy autorskie: SŁAWOMIR KARPOWICZ / "pejzaż zielony" / olej 85 x 60 / KRAKÓW / ul. Manif. Lipcowego 21/8

liczba obiektów: 26