POUSTOCHKIN Bazyli
olej/tektura, 27 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `Bpoustochkin`
Estymacja: 2 000 - 3 000
cena wywoławcza: Wykup abonament
POUSTOCHKIN Bazyli
olej/tektura, 24 x 16 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `B. Poustochkine`
Estymacja: 2 000 - 3 000
POUSTOCHKIN Bazyli
olej/tektura, 15,2 x 20 cm
sygnowany l. d.: `B. Poustochkine`
na odwrocie dwie owalne pieczątki: `Antik & Kunst | Wytrykowski`
Rosyjski malarz pejzażysta.
POUSTOCHKIN Bazyli
olej/tektura, 16,5 x 24 cm
sygnowany p. d.: `B. Poustochkine`
Rosyjski malarz pejzażysta.
POUSTOCHKIN Bazyli
olej/tektura, 16,3 x 21,8 cm
sygnowany p. d.: `B. Poustochkin`
POUSTOCHKIN Bazyli
olej/tektura, 17 x 22 cm
na odwrocie dwie trudno czytelne naklejki: `Antik & Kunst (...)`