ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
Olej/płótno, 54x64 cm
Sygnowany l.d.: 'Cz.Romanowski 2004.11.Połoniny’
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
olej, płyta, 49,5 x 61,5 cm;
sygn. i dat. l.d.: Cz. Romanowski 2003
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
olej, płyta. 40,5 x 50,5 cm;
ROMANOWSKI Czesław (ur. 1946)
olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. u dołu: Cz. Romanowski