1 zł
2 600 000 zł

ARTYSTA nieokreślony, polski, XX w.

Portret Marszałka Józefa Piłsudskiego, 1936 r.

akwarela, gwasz, ołówek, papier, 39,5 × 34,5 cm
sygn. i dat. p. d. nieczytelnie 1936

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nie słucham

terakota; wys. 33 cm;
na spodzie wyciski: 14.2/ 410 oraz znak niebieska farbą w formie litery "o"
Polska ?, pocz. lat 60. XX w.

Maria Magdalena u stóp Chrystusa na krzyżu;

olej, płótno, 42,8 x 26 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie i dat. 1929.

MARZĄC O?

Akwaforta, akwatinta, papier collée;
31,7 x 23,7 cm
Sygnowana, datowana: l.d.: "Dreaming ?", 2/50, S.WAP(rak) (?) | 2004/2005 imp. fem. | Etching/Aquatint/ papier collée | ?Marząc o?" | Akwaforta/Akwatinta/papier collée

Matka Boska klęcząca

gips, podstawa drewniana,
patynowany na ciemny brąz; 35 cm;

Lisy i indyki

sucha igła, papier, 12,3 x 16,5 cm (odcisk płyty);
sygn. l. d.: .. 1957( nieczytelnie ołówkiem);

Szkapa

piórko, tusz, papier, 17 x 22 cm;
na odwrocie szkic konia

Matka Boska klęcząca

gips, podstawa drewniana,
patynowany na ciemny brąz
35 cm;

Kwiaty w wazonie

olej, płótno,
92,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: (nieczytelna dedykacja) / T. B......`
na odwrocie na blejtramie data: 2. IX 1945

Lisy i indyki

Myszy i ludzie - fotografia ze spektaklu, 1956

fotografia czarno-biała, brom, 18,4 x 24,5 cm;
Na odwrocie pieczęć z Państwowego Teatru Ludowego - Kraków -Nowa Huta z informacjami o spektaklu

Szpital powstańczy w warszawskim kościel

drzeworyt, papier, 15 x 11,5 cm (w świetle oprawy)
napis autorski u dołu z lewej: Szpital A.K. ;
sygn. p. d.: nieczytelnie (ołówkiem)

Matka Boska klęcząca

gips, podstawa drewniana,

olej, tektura, 17 x 22,5 cm;

Sad

olej, płótno, 36 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: Józefów........ / 1925

Wawel - Kurza Stopka nocą

drzeworyt, papier, 22,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
napis lewy dół: oryg drzeworyt., sygn. p. d. Sapiński (?) St.

Kazimierz nad Wisłą

akwaforta, sucha igła, papier, 20,5 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ... (nieczytelnie)

Portret kobiety

olej, płótno, 89 x 69 cm;
sygn. l.d.: Trajdan(?)

Akt kobiety

kamień, wys. 29 cm;
sygn. nieczytelnie

Matka Boska klęcząca

gips, podstawa drewniana,

liczba obiektów: 22