1 zł
2 600 000 zł

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Upadek Szawła, 1990 r.

miedzioryt, papier, 27 x 22 cm,
sygn. p.d.: Zbigniew Czop 1990, opisany l.d.: e. a., śr.d.: Upadek Szawła

cena wywoławcza: Wykup abonament

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Chanson dla Infantki, 1987

miedzioryt, papier;
27 x 21,5 cm (wymiar kompozycji), 44 x 37,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.: 78/100 (ołówkiem), śr. d.: Chanson dla Infantki (ołówkiem), p. d.: Zbigniew Czop / 1987 (ołówkiem);

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Upadek Szawła, 1990 r.

miedzioryt/papier 27 x 22 cm (zadruk)
opisany u dołu ołówkiem: 'E/a Upadek Szawła Zbigniew Czop 1990'

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Genius loci, 2003 r.

miedzioryt/papier, 20 x 28 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '26/100 Genius loci Zbigniew Czop VII 2003'
opisany na płycie: 'CRACOVIA GENIUS LOCI'

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Pasterki owadów, 1978 r.

miedzioryt/papier, 14 x 11,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '56/100 Pasterki owadów Zbigniew Czop | COPPERPLATE ENGRAVING, 1978'

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Strażnik zbiorów, 2013-2014

ołówek, kredka, papier; 56 x 44 cm;
sygn. p. d.: Zbigniew Czop 2013-2014, u dołu tytuł: "STRAŻNIK ZBIORóW"
Praca reprodukowana w broszurze wystawy Zbigniew Czop. Sen o pani Akito. Wystawa rysunku, marzec-kwiecień 2014, wyd. Galeria Sztuki Artemis, Kraków

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Japońska kąpiel, 2015 r.

miedzioryt/papier, 23,5 x 21,5 cm (zadruk), 35 x 33 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `E/a JAPOŃSKA KĄPIEL Zbigniew Czop 2015 | COPPERPLATE ENGRAVING`

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Chanson dla Infantki, 1986 r.

miedzioryt/papier, 27 x 22 cm (zadruk), 39 x 35 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `66/100 Chanson dla Infantki Zbigniew Czop 1986`

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Pani Kotomi przed lustrem, 2013 r.

rysunek, papier, 51 x 41 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu: Pani KOTOMI przed lustrem / Zbigniew Czop 2013

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Pasterki owadów, 1987

miedzioryt, papier, wym. 13,5x11,5 cm

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Pasterki owadów

sygn. p.d.
miedzioryt (e.a.)
13.9x11.6 cm

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Ogrodniczka

miedzioryt, papier, 13 x 12 cm (odcisk płyty),
38,5 x 28,2 cm (wymiar arkusza);
opisany u dołu ołówkiem: E/A, Ogrodniczka, Zbigniew Czop

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Ogrodniczka

miedzioryt, papier; 12,8 x 12,2 cm (odcisk płyty), 38 x 26,7 cm (format arkusza);
sygn. p. d.: Zbigniew Czop (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: Ogrodniczka (ołówkiem);
nr odbitki l. d.: E/a (ołówkiem)

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Chanson dla Infantki, 1988

miedzioryt, papier,
27,4 x 22,2 cm (odcisk płyty),
43,5 x 38,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Zbigniew Czop 88 (ołówkiem), tytuł po środku u dołu: chanson dla infantki (ołówkiem), l. d.: E/a

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Chanson dla Infantki, 1988

miedzioryt, papier,

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Łańcuch

grafika, papier, 12 x 11 cm (wymiar odbitki);
sygn. p. d.

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Łańcuch

sygn. p. d.

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Ex libris Marca Coucke`a.

Miedzioryt form. 13,1x8,8 cm na ark. 23,5x19,5 cm (Stan bardzo dobry. Kompozycja z nagimi kobietą i mężczyzną. Pod kompozycją sygnatura ołówkiem E/a Zbigniew Czop)

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Dziedzictwo

miedzioryt, papier,
14,8 x 11,8 cm (wymiar odbitki),
38,3 x 27,7 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d.: Zbigniew Czop (ołówkiem);
tytuł pośredku u dołu: Dziedzictwo; nr odbitki l.d.: 2/80

CZOP Zbigniew (ur. 1943)

Chanson dla infantki, 1987

Miedzioryt
wym.: 270 x 220 mm
sygn. oł. p.d.: Zbigniew Czop 1987; śr. d. tytuł; odbitka nr 78/100.

liczba obiektów: 21