1 zł
2 600 000 zł
/7

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

Kradnij, 2007 r.

olej/blacha, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'twożywo 2007'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, ed. 5/30

szablon/papier, 62 x 58,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘twożywo 5/30’

Pinokio, 1998

szablon/karton, 67,5 x 67,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: twożywo 7/30

Zwykły, 2017

baner ręcznie wykonany (szablon, akryl);
ok. 150 x 150 cm (nieregularny arkusz płótna);
sygn. i dat. na krawędzi: twożywo 2007.
Wystawy: Cafe Kulturalna, 2007.

Animacje, 2011

zestaw 5 filmów animowanych: Fan, Stan skupienia, Marsz, Bezpieczeństwo semantyczne,
Pojedynek na płytach CD - każda płyta sygn., opisana oraz z oznaczonym nakładem -analogicznie oznaczone opakowania,
całość w kartonowy etui, sygn. i dat.: twożywo 2011, edycja: 3/5.

Teka Herostrates, 2006 r.

sitodruk/papier, 65 x 48 cm
teka sygnowana, datowana i opisana tuszem na odwrociu u dołu: '66/150 2006'

Cierpi-my, 2003

akryl, blacha; ed. 1/5; 45x58 cm, sygnowany na odwrocie: "twożywo 2004, 1/5"

*droit de suite

Cierpijmy, ed. 4/5, 2004 r.

olej, szablon/blacha, 45 x 56 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘twożywo 2004 4/5’

Polnische, minimum, maximum, 2004 r.

akryl, szablon, papier, 50 x 70 cm

Kineskopa, 2007

olej/blacha, 100 x 100 cm
sygn. na odwrociu: twożywo 2007
nakład: 1 sztuka

Przetrwanie kultury, 2007 r.

szablon/papier, 53 x 53 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Twożywo 2007 egz. aut.'

Pol-nische, z cyklu Polklore, 2005

olej, szablon, papier; 50x70 cm
sygnowany l.g.: "twożywo.art.pl"

Emanacje słabości, ed. 18/30, 2003 r.

szablon/papier, 90 x 70 cm
sygnowany, datowany i numerowany na odwrociu: 'Twożywo 2003 18/30'

Pozór dozór, 2007

szablon/blacha, 50 x 50 cm
sygn. na odwrociu: EA Twożywo 2007

Niemcy, 2005

szablon/blacha, 40 x 40 cm
sygn. na odwrociu: EA Twożywo 2005
stan zachowania: lewy dolny róg lekko zagięty

Herostrates, 2006 r.

druk/papier, 62 x 44 cm (wymiar każdego arkusza)

teka sygnowana, datowana i opisana na odwrociu u dołu: '134/150 2006 T'
Teka grafik, 26 sztuk, nr edycji 134/150

Danger religion is not a weapon, ed. 4/30, 2003 r.

szablon/papier, 45 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'twożywo 2003 4/30'

vive la revolution, ed. 23/30, 2003 r.

szablon/papier, 45 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'twożywo 2003 23/30'

/7
liczba obiektów: 128