PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)
miękki werniks, akwatinta, 26 x 22.50 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: '”Gardenia” miękki werniks, akwatinta 20/50 Edyta Purzycka 1997
* praca podlega opłacie Droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu Podróże Felicjana, 2012
linoryt, 70 x 100 cm, 2/10, sygn. na odwrocie
Wariacje II, z cyklu Ptaki, 2006
akwaforta, akwatinta, 20 x 60 cm, 2/50,
sygn. u dołu
wklęsłoduk, papier, 50 x 37 cm,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Edyta Purzycka 2013, odbitka nr 5/50 oraz tytuł l.d.: SKOK
wklęsłoduk, papier, 35 x 49,5 cm,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Edyta Purzycka 1999, odbitka nr 7/30 oraz tytuł l.d.: Sonata mauretańska
wklęsłodruk, papier, wym. 31 x 27,5 cm,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Edyta Purzycka 2011, odbitka nr 19/50 oraz tytuł l.d.: Wilgotne cienie
wklęsłodruk, papier, wym. 31 x 50 cm,
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Edyta Purzycka 2001, odbitka nr 39/50 oraz tytuł l.d.: U bram ciszy
tech. własna, płótno, 25 x 30 cm, sygn. l.d.
tech. własna, płótno, 30 x 25 cm, sygn. p.d.
kolaż, akryl, papier, 30 x 35 cm,
sygn.: Edyta Purzycka 2015
wklęsłodruk, papier, 2/50, 38 x 44 cm,
sygn.p.d.: Edyta Purzycka 2005
akwaforta, akwatinta, papier, 49,5 x 39 cm,
sygn. u dołu: E. Purzycka 2012
Akwaforta, Akwatinta / Papier / 28x20 cm
wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, 7/50, 34,5 x 50 cm,
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 1999
akwaforta, akwatinta, miękki werniks, papier, 39/50, 2001, 51 x 36 cm,
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2001
wklęsłodruk, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, 4/50, 39 x 51 cm;
sygn.p.d.: Edyta Purzycka 2011
wklęsłodruk, papier;
28/90;
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2009