PĄGOWSKA Urszula (ur. 1982 r., Warszawa)
akryl/płótno/sklejka, średnica 120 cm
sygn. w obrębie kompozycji UL*PO 2011
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno,
92 x 92 cm
sygnowany p.d.: `UL PA | 2011`
akryl/płótno,
65 x 140 cm
akryl/płótno,
80 x 80 cm
akryl/płótno,
50 x 150 cm
akryl/płótno,
130 x 120 cm
akryl/płotno naciągnięte na sklejkę,
średnica 100 cm
akryl/płótno,
120 x 60 cm
akryl/płótno,
80 x 80 cm
akryl/płótno,
180 x 60 cm
akryl, flamaster/płótno,
100 x 100 cm
akryl/płótno,
65 x 100 cm
akryl/płótno,
65 x 140 cm
akryl/płótno,
81 x 65 cm
akryl/płótno,
120 x 100 cm
akryl/płótno,
45 x 120 cm
akryl/płótno naciągnięte na sklejkę,
średnica 100 cm
akryl/płótno,
130 x 120 cm
akryl/płótno,
50 x 120 cm
akryl, flamaster/płótno,
90 x 140 cm