PIWARSKI Andrzej Jan (ur. 1938)
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: AJPiwarski;
opisany na odwrocie: ANDRZEJ J. PIWARSKI / "Portrait meines Sohn" / "Portret syna" / 80 x 60 / 1991.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, karton; 35 x 46 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: AJPiwarski 1974
olej, mączka marmurowa, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 2002
olej, mączka marmurowa, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski1998
olej, mączka marmurowa, płótno;
95 x 80 cm;
olej, mączka marmurowa, płótno, 95 x 75 cm;
sygn. i dat. l.d.: AJPiwarski 2007; opisany na odwrocie
sygn. l. d.: AJPiwarski 2007
olej, mączka marmurowa, płótno,
95 x 75 cm;
sygn. l. d.: AJPiwarski 2007
sygn. l. d.: AJPiwarski 2007
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: APiwarski 1990;
olej, mączka marmurowa, 100 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: ANDRZEJ PIWARSKI "SOMMER ERINNERUNG" / "WSPOMNIENIE LATA" / 100 x 80 cm; 2006
sygnowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ PIWARSKI "DASEIN II" / "OBECNOŚC II" 100 X 80 / 1999
olej, płótno, 100 x 80 cm;
olej, mączka marmurowa,
100 x 80 cm;
litografia, papier, 26,5 x 19,8 cm
sygn.: p. d.: AJPiwarski; l. d.:19/70
Pocztówka z Hiszpanii II, 2006
litografia, papier, 26,5 x 19,8 cm;
sygn. p. d.: A J Piwarski 2006, l. d.: 30/70,
na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy
sygn. p. d.: A J Piwarski 2006, l. d.: 40/70,
litografia, 26,5 x 19,8 cm
sygn. p. d.: AJPiwarski l. d.: 40/70; 2006