PIOTROWICZ Olga (XX w.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIOTROWICZ Olga (XX w.)
Studia aktu i głowy młodej kobiety
węgiel, papier, 101 x 69 cm;
sygn. p. d.: OP (monogram wiązany)
PIOTROWICZ Olga (XX w.)
sangwina, papier, 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: OP (monogram wiązany)
PIOTROWICZ Olga (XX w.)
sangwina, papier
100 x 70 cm;
PIOTROWICZ Olga (XX w.)
PIOTROWICZ Olga (XX w.)
węgiel, papier
101 x 69 cm;
PIOTROWICZ Olga (XX w.)