PRESSMANE Joseph (1904-1967)
olej, sklejka; 30 x 19 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
tusz, olej; papier naklejony na deskę; 29 x 14 cm;
obraz przed konserwacją.
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
Krajobraz z kobietami przy studni
olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany na odwrociu: ‘J. PRESSMANE’
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
obraz przed konserwacją.
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
akwarela/papier, 30,5 x 15,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'J. Pressmane'
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
olej/płótno, 27,5 x 35,5 cm
opisany na odwrociu: 'Pressmane'
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
akwarela, papier
35 x 49 cm
sygn. i dat. p.d: J Pressmane 57
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
olej/płótno, 27 x 21,5 cm
sygn. p.d.: Pressmane
na odwrocie nalepka papierowa z napisem niebieskim atramentem w jęz. francuskim: imię i nazwisko artysty, adres, tytuł
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
olej, płótno
sygn. i dat. p.d.:"Pressmane 49"
46 x 54,50 cm
pochodzenie: kolekcja D.A., Paris
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
JEUNE FILLE ASSISE DANS UN PAYSAGE, ok. 1950
olej, płótno
sygn. p.d.: "J.Pressmane"
41 x 27 cm
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
olej, płótno
sygn. i dat. l.d:. "J.Pressmane 52" opisany na odwrocie: "Personnages au balcon"
144,50 x 96,50 cm
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
Musée Rodin a Meudon (1937/39)
Olej na płótnie
Syg.i datowany l.d.
Powtórnie sygnowany i umiejscowiony na odwrocie
60 x 73 cm
PRESSMANE Joseph (1904-1967)
kolaż, papier naklejony na sklejkę,
78 x 46 cm;
sygn. i dat. u dołu: J. Pressmane / 59