PANEK Anna (ur. 1977, Bielawa)
olej/płótno, 30 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANNA PANEK 2009 "KROLESTWO"'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bez tytułu z cyklu Kształty, 2018 r.
akryl, olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Anna Panek ‘2018’ oraz opisany na blejtramie: ‘Anna Panek (z cyklu kształty) 2018’
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Anna Panek '2018'
Zwierzęcy dotyk z cyklu Kształty miękkie, 2018
tkanina, krosno, 40 x 40 cm
sygnowany na odwrociu
akryl/płótno, 24 x 18 cm
- Anna Panek, Grundlagen, Galeria Arsenał, Białystok, 28.04-01.06.2017
akwarela, gwasz na papierze, 40 x 60 cm, 2016
olej/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Anna Panek 2016'
akwarela/papier, 61 x 43 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Anna Panek 2011`
olej, płótno, 18x24 cm
opisany na odwrocie: A.Panek AP 13