1 zł
2 600 000 zł
/4

THE KRASNALS Grupa

Make love not art, 2013

akryl, szablon, płótno, edycja 7/25,
50 x 50 cm,
sygnowany p.d.: "The Krasnals"

Licytacja tej pracy na rzecz Emilki Woropaj, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda.

cena wywoławcza: Wykup abonament

THE KRASNALS Grupa

Niebezpieczna Metoda / A Dangerous Method, Sabina Spielrein, Keira Knightley, z cyklu: Jews, 2016

olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: Jews / "Sabina Spielrein / Keira Knightley /
A Dangerous Method / , 2016 / The Krasnals.

THE KRASNALS Grupa

TADEUSZ KANTOR z cyklu GoodFellas, 2014

olej, płótno
40 x 40 cm
sygn. p.d.: THE KRASNALS I 2014
sygn. na odwrocie na płótnie: „Tadeusz Kantor | GoodFellas Series“ | The Krasnals ‘2015 | Whielki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

Royal Family, 2015

olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Royal Family” / The Krasnals / 2015 / Whelki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

Nowa fala..., 2017

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Nowa Fala ... / The Krasnals ‘ 2017

THE KRASNALS Grupa

THE KRASNALS Grupa

Państwo młodzi Chuck i Larry, z cyklu: Jews, 2016

I Now Pronounce You Chuck And Larry. Chuck Levine, Larry Valentine. Adam Sandler, Kevin James;
olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JEWS / „CHUCK LEVINE, LARRY VALENTINE / ADAM SANDLER, KEVIN JAMES / I NOW PRONOUNCE you Chuck / and Lary” / 2016 / The Krasnals.

THE KRASNALS Grupa

Z cyklu “Żydzi”, Undula u Artystów, Xiega Bałwochwalacza, 2016 r.

olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Jews | “Undula u Artystów / | Xiega Bałwochwalacza / | Bruno Schulz | , 2016 | The Krasnals’

THE KRASNALS Grupa

A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, z cyklu Piękno w sztuce, 2013

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: 'WHIELKI KRASNAL ' 2013' oraz opisany na odwrocie: 'A macie piękno w sztuce! / Infantka Małgorzata / Tribute to Diego Velasquez, z cyklu Piękno w sztuce, 2013'

THE KRASNALS Grupa

Ja, Klaudiusz, 2017

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: "Ja, Klaudiusz"/The Krasnals/2017/Wielki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

I DON’T KNOW WHAT IS IT ALL ABOUT..., 2014

akryl, płótno
50 x 40 cm
sygn. l.d.: 2014 | The KRASNALS
na odwrocie na płótnie napis i sygantura: ‘I DON’T KNOW | WHAT IS IT ALL | ABOUT... | ‘2014 | The Krasnals | Whielki Krasnal

THE KRASNALS Grupa

IT`S OK, 2015

ceramika brązowa; 19,5 x 19 x 10 cm;
sygn. i nakład na spodzie: THE Krasnals / 5/20.

THE KRASNALS Grupa

Brad Pitt główny Bękart Wojny Tarantino, 2009

olej, płótno; 270 x 100 cm;
na odwrocie znak grupy artystycznej: TK pod koroną (niebieski) oraz
sygn., dat. i opisany: The Krasnals / 2009 / Brothers in arm / Last supper / "Catholic" / "BRAD PITT - GŁÓWNY BĘKART WOJNY TARANTINO 2009 / WHIELKI KRASNAL

THE KRASNALS Grupa

Barack Obama w Las Vegas - Afera hazardowa, 2009

akryl, technika mieszana, płótno; 270 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany: The Krasnals / Brothers in arm / Last Supper 2009 / "Representative of national minorites" / BARACK OBAMA W / LAS VEGAS / AFERA / hazardowa / " 2009 / WHIELKI KRASNAL;

THE KRASNALS Grupa

Jeśli we wzroku mężczyzny widzą energię, pasję, wtedy uważają go za interesującego / Francis Coppola, Stanley Kubrick

z cyklu GoodFellas, olej na płótnie, 2015, 50 x 100 cm, sygn. tył ‚ Jak we wzroku mężczyzny widzą energię, pasję, wtedy uważają go za interesującego| Francis Coppola, Stanley Kubrick, Good Fellas series, The Krasnals, Wielki Krasnal, 2015

THE KRASNALS Grupa

Nazista - Piotr Uklański, 2009

technika mieszana na płótnie, 270 x 120 cm, sygn. tył, u góry po prawej ‚The Krasnals, Brothers in arm/Last Supper 2009 "Nazi"'

THE KRASNALS Grupa

Monachium. Munich. Avner. Eric Bana, z cyklu Jews, 2016

olej/papier, 50 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: JEWS / AVNER/ERIC BANA/MUNICH/2016/ The Krasnals

THE KRASNALS Grupa

Los utracony. Fateless. Köves Gyuri. Marcell Nagy z cyklu Jews, 2016

olej/papier, 50 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Jews/"Köves Gyuri/ Marcell Nagy/ Fateless"/2016/ The Krasnals

THE KRASNALS Grupa

POLACY WCIĄŻ ŻRĄ BIG SASNALE, 2008

olej, ołówek, płótno
70 x 70 cm
sygn. na odwr. na płótnie: The KRASNALS | Whielki KRASNAL | "Polacy wciąż "ŻRĄ | Big Sasnale 2008

THE KRASNALS Grupa

INFANTKA MAŁGORZATA..., 2012

olej, płótno
86,5 x 69,3 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Infantka Małgorzata/ | Piękno zakryte/Tribute to | Diego Velasquez and Christo/ | z cyklu Piękno w Sztuce" | 2012 |The KRASNALS

/4
liczba obiektów: 65