1 zł
2 600 000 zł
/4

DOMŻALSKI Andrzej (ur. 1945 r.)

Akt, 2015

Olej na płótnie, 100 cm x 130 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

W podróży na drugi kontynent, 2019 r.

olej na płótnie, 140 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘TYTUŁ: | „W PODRÓŻY NA DRUGI KONTYNENT” | AUTOR: | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2019 | And. Domżalski’

W poszukiwaniu raju na ziemii, 2019

Olej na płótnie, 100 cm x 140 cm

Kapelusze na wietrze, z cyklu Latawce

Olej, akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2019 i opisany na odwrocie.

Power Lady, 2019 r.

olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Andrzej Domżalski 2018 r.’
opisany na odwrociu: ‘TYTUŁ: | „POWER LADY” | AUTOR: | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2019 | Andrzej Domżalski’

Na czerwonym dywanie, 2019

olej/płótno, 150x100 cm

ILIMINACJA, 2019

olej na płótnie, 140 x 100 cm

PARA, 2019

olej na płótnie, 140 x 100 cm

Akt w błękicie, 2019 r.

olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 18’
opisany na odwrociu: ‘Tytuł: AKT W BŁĘKICIE, Autor: ANDRZEJ DOMŻALSKI, Rok: 2019, And. Domżalski’

AKT, 2018

olej, akryl na płótnie, 130 x 100 cm

Akt, 2018 r.

akryl na płótnie, 130 x 90 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 2018 r.’
Opisany na odwrocie: ‘ANDRZEJ DOMŻALSKI „AKT” ROK 2018’

PRZEBUDZENIE, 2018

Latawce na niebie II

Olej, akryl, 130 x 90 cm, 2018 r.,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2018 oraz na odwrocie.

AKT, 2018

olej na płótnie, 100 x 130 cm

Zawrót głowy, 2017 r.

akryl, olej na płótnie, 130 x 80 cm
Sygnowany p. d. róg.

BEZ TYTUŁU, 2018

akryl na papierze, 80 x 60 cm

LEŻĄCA, 2018

olej, akryl na płótnie, 130 x 90 cm

Akt, 2016

olej na płótnie, 130 x 90 cm

ODLOT, 2018

olej na płótnie, 130 x 90 cm

Życzenia imieninowe

Olej, akryl, płótno, 130 x 80 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2017 i opisany na odwrocie.

/4
liczba obiektów: 76