PASTOUKHOFF Boris (1894 Kijow – 1974 Londyn)
Martwa natura z hortensjami w wazonie, 1949 r.
olej/płótno, 80 x 65,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'B. Pastoukhoff 1949 | Paris'
opisany na odwrociu: 'Boris Pastoukhoff | Paris 1949'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
65 x 54 cm
sygn. l.d. 48 Boris Pastoukhoff Vieux Antibes 1949
Nature morte au bouquet de tulipes
Olej na płótnie
Syg. l.d.
90 x 60 cm
Olej na płótnie
Syg. l.d.
82 x 60 cm
Olej na płótnie
Syg. p. d.
46 x 38 cm