PRIECHENFRIED Alois Heinrich (1867 - 1953)
olej/płótno, 53 x 42 cm
sygn. l.g.: APriechenfried
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 53 x 42 cm
sygn. l.g.: APriechenfried
olej/deska, 32 x 26,5 cm
sygnowany p.g.: 'APriechenfried'
olej/deska, 32 x 26,5 cm
sygnowany l.g.: `APriechenfried`
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
olej, płótno
52.5 x 42 cm
sygnowany p.g.: APriechenfried. (inicjały wiązane)