PIKELNY Robert (1904 Łódź - 1986 Paryż)
olej, płótno, 54 × 65 cm
sygn. p. d.: Pikelny
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz/papier, 28 x 22 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'Pikelny'
u dołu sucha pieczęć: 'Qualite ATELIER T.L.& Co. Paris'
olej na izorelu,
sygnowany w pawym dolnym rogu;
73 x 92 cm
Libération / Au restaurant (1945)
Olej na płycie (dwustronny)
sygn. p.d.
64 x 54 cm
olej, karton
sygn. p.d.: Pikelny,
sygn. na odwrocie: guitariste Pikelny
40 x 29 cm
kolekcja I.B. Frydman, Paris
olej, płótno
sygn.p.d. "Pikelny"
sygn. i opisany na odwrocie: "R.Pikelny, 12 rue du moulin de Beurre, Paris XIV"
38 x 65 cm
Olej, płyta
sygn. l.d. "Pikelny"
75 x 100 cm
Proweniencja: Kolekcja André Fize, Paris
olej, płótno
sygn. p.d. "Pikelny"
65 x 50 cm
olej, płótno
sygn. l.d. "Pikelny", opisany na odwrocie: "La charette"
50 x 73 cm
Olej, karton
sygn. p.d.: "Pikelny"
60 x 73 cm
Proweniencja: Kolekcja I.B. Frydman, Paryż