PUKL Vladimir (1896-1970)
miedzioryt, 28 x 25,3 cm,
sygn. oł. p.d.: Vl Pukl, oraz na płycie l.d.: V. Pukl.
U dołu na planszy sucha pieczęć: CHOSC.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PUKL Vladimir (1896-1970)
drzeworyt barwny, 36,5 x 49,5 cm
sygn. oł. p.d.: Vl Pukl; oł. l.d.: Bacchanal 6; na klocku l.d.: Vl. Pukl 37
PUKL Vladimir (1896-1970)
Drzeworyt; wym.: 430 x 550 mm; sygn. pł. śr.d.: W. Pukl 36. Absolwent i wykładowca wydziału grafiki praskiej Akademii Sztuk Pięknych; uczeń prof. T.F. Šimona.
PUKL Vladimir (1896-1970)
Dojrzewanie. Dozravani 6, 1933
drzeworyt, 46,5 x 34 cm
sygn. oł. p.d.: Vl Pukl / 33; l.d. oł.: Dozravani 6.
PUKL Vladimir (1896-1970)
drzeworyt,
30,5 x 40 cm
sygn. oł. p.d.: Vl Pukl; l.d. oł.: Pastorale. 11, oraz pieczęć z monogramem wiązanym: VP.