PRYMON Tomasz (ur. 1986, Jarosław)
olej na płótnie, 60 x 40 cm
sygn. na odwrocie, opis na odwrocie Tomasz Prymon
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 160 x 140 cm
olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'Tomasz Prymon | "bez nazwy" | olej 100x90 cm | 2018 r.'
olej, płótno, 130 x 100 cm,
2016 - wystawa indywidualna "Iluminacje", Muzeum Rzemiosła, Krosno
Technika: olej na płótnie
Data powstania: 2016
Wymiary: 30 cm x 40 cm
olej na płótnie, 20 x 30 cm, 2016
olej na płótnie, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
Technika: olej i akryl na płótnie
Data powstania: 2014
Wymiary: 105 x 150 cm
Sygnatura: Mystery Train 2014 olej/akryl