1 zł
2 600 000 zł
/4

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Ucieczka, 2018r.

akryl/płótno, 80 x 70 cm,
sygnowany l.d.: 'T.KURAN'

cena wywoławcza: Wykup abonament

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Morska nimfa, 2015 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany i opisany p. d. róg: ‘NIMFA T. KURAN 2015’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘T. KURAN 2015 | morska nimfa’

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Idę do Booza, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘T. KURAN’

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Kuszenie, 2019r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany na odwrociu: 'KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO | T. KURAN'

KURAN Tomasz (ur. 1971)

5 mądrych panien, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d: 2019 T. KURAN,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'T. KURAN 2019 | 5 mądrych panien'

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Pierwsza para, 2018 r.

akryl na płótnie, 100 x 80 cm

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Niebieskie fotele, niebieskie panie, niebieskie wino, 2019 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany l.d.'T.KURAN 2019',
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu 'T.KURAN 2019 | tytuł Niebieskie fotele, niebieskie panie | i niebieskie wino'

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Pejzaż ascetyczny, 2018

akryl/płótno 80x80 cm

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Gdy zasypiasz budzą się koty, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘T. KURAN 2018’

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Noe patrzący na potop, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany l.d: 'T.Kuran 2018 r.',
sygnowany i datowany na odwrociu: 'T.KURAN | 2018 r.'

KURAN Tomasz (ur. 1971)

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Sen, 2015

akryl, płótno, 80 x 100

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Pejzaż z Emaus, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'T. KURAN'

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Jakub i anioł, 2017 r.

akryl na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany p. d. róg: ‘ T.KURAN 2017’

KURAN Tomasz (ur. 1971)

U Baltazara, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm,
sygnowany l.d: 'T.KURAN',
sygnowany na odwrociu: 'T.KURAN', na odwrociu nalepka autorska

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Flirt, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany l.d: 'T. KURAN', sygnowany na odworciu: 'T. KURAN | FLIRT 2018'

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Zjeść czy nie zjeść?, 2017 r.

akryl na płótnie, 80 x 80 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘T.KURAN’

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Noe, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x70 cm,
sygnowany l.d: 'T.KURAN'

KURAN Tomasz (ur. 1971)

Droga, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany l.d: 'T.KURAN' sygnowany na odwrociu: 'T.KURAN'

KURAN Tomasz (ur. 1971)

W drodze do Sarepty, 2018 r,

akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'T. KURAN'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'W DRODZE DO SAREPTY | T. KURAN | 2018'

/4
liczba obiektów: 62