PROŃCZUK-KUZIAK Ewa (ur. 1983)
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Ewa Prończuk-Kuziak oraz opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak "Superhero" 2014
Z cyklu `Bezmiar`, Żeglarz, 2013 r.
olej/płótno, 120 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Prończuk - Kuziak | z cyklu Bezmiar - Żeglarz | 2013`
olej/płótno, 85 x 85 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Prończuk-Kuziak | "Martwa Natura" | 2013`
olej/płótno, 73 x 92 cm
opisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak 2013
Bez Tytułu z cyklu Stany Przejściowe, 2012
olej, malarstwo, 65x65 cm
akryl na płótnie, 54 x 54 cm,
sygn. na odwrociu: Ewa Prończuk - Kuziak 2011 "na biegunach"
olej/płótno, 81 x 81 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Prończuk-Kuziak | "Bezmiar III" | 2012`
olej/płótno, 90 x 65 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Prończuk-Kuziak | "RosaLyn" | Antwerp 2011 | (?)`
olej/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany na płótnie i na blejtramie: `Ewa Prończuk-Kuziak | "Bezmiar" | 2012`
olej/płótno, 81 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Prończuk-Kuziak, 2012`
olej/płótno, 65 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Ewa Prończuk-Kuziak 2012`
olej /płótno, 65 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'Ewa Prończuk-Kuziak | 2012'
olej /płótno 100 x 70 cm
na odwrociu opisane: `Ewa Prończuk-Kuziak | "Cyrk" | 2011`
akryl, tusz/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany p.d.: `EPrończuk`
na odwrociu opisany: `Ewa Prónczuk-Kuziak | 2011`
olej/płótno,
90 x 90 cm
na odwrociu opisany