POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)
olej/płótno, 46 x 33 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. P. Polkowska | Na brzegu – szkic | 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 78 x 110 cm
sygnowany l. d. róg i na odwrociu: ‘J. P. Polkowska’
olej/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany l.d.: '"Jezioro" | J.P.Polkowska'
olej/płótno, 81 x 65 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Widok z daleka IV | J.Posiecz-Polkowska | 2014r.'
olej/płótno, 55 x 46 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. P. Polkowska. 2018 | bez tytułu'
olej/płótno, 81 x 116 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Rybacy, 2015 | J. Posiecz – Polkowska'
olej na płótnie, 90 x 65 cm
olej/płótno, 46 x 55 cm,
sygnowany datowany i opisany na odwrociu: 'J. P. Polkowska. 2018 | bez tytułu'
olej/płótno, 110 x 115 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kompozycja | 2012 | J.P.Polkowska'
olej na płótnie, 105 x 90 cm
olej na płótnie, 60 x 60 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘„Plaża” 2018, J. P. – Polkowska’
olej/płótno, 90 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Kobieta we wnętrzu" | J. Posiecz - Polkowska | 2012 r.'
Dziewczyna na tle gobelinu, 2013 r.
olej/płótno, 115 x 110 cm
sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Dziewczyna na tle gobelinu | J.P.Polkowska, 2013 rok'
olej na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany l. d. róg
opisany na odwrocie: ‘W PRACOWNI, 2010 , Justyna Posiecz-Polkowska’
olej/płótno, 90 x 60 cm,
olej na płótnie, 40 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘POMIĘDZY DRZEWAMI J. P. - Polkowska 2012r.’
olej/płótno, 110 x 115 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wieczór, 2013 rok | J.P. - Polkowska'
olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Balkon, Justyna P. - Polkowska"'
olej na płótnie, 50 x 40 cm
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie