PIPREK Bronisława
pastel, papier, 15 x 10,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIPREK Bronisława
piórko, tusz lawowany, 15 x 11 cm
PIPREK Bronisława
Portret kobiety z kokiem, 1953 r.
pastel, papier, 15 x 10,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. na passe-partotu: B. P./53
PIPREK Bronisława
Tusz lawowany;
wym.: 15,5 x 10,8 cm;
nie sygn.;
pod komp. data.
PIPREK Bronisława
Akwarela, kredka, tusz;
wym.: 16,3 x 13,3 cm;
nie sygn.;
na odwrocie szkic do kolejnego portretu (ołówek, tusz lawowany).
PIPREK Bronisława
Akwarela, kredka, tusz;
wym.: 14,8 x 10,6 cm;
nie sygn.;
pod kompozycją data.
PIPREK Bronisława
Akwarela, kredka, tusz;
wym.: 15 x 10,8 cm;
nie sygn.
PIPREK Bronisława
Akwarela, kredka, tusz;
wym.: 14,7 x 10,4 cm;
nie sygn.