PIĘTKOWSKA Zuzanna (ur. 1986, Warszawa)
asamblaż, 38 x 36 cm
sygnowany na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ZUZANNA PIĘTKOWSKA | BEZ TYTUŁU 2013 | TECHNIKA WŁASNA NA PŁÓTNIE 100 x 100 CM'
- "Czyste przeżycie geometrycznej zabawy, choć bez zrozumienia definicji i czegokolwiek innego", wystawa indywidualna, Galeria Promocyjna, Warszawa, 11-29.06.2014
tempera żółtkowa, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: Zuzanna Piętkowska Bez tytułu 2014 tempera żółtkowa na płótnie 92x65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `ZUZANNA PIĘTKOWSKA | BEZ TYTUŁU 2013 | TECHNIKA WŁASNA NA PŁÓTNIE 100 x 100 CM`
olej, płótno, 60 x 50 cm, 2015