PÓŁKOŚNIK Joanna (ur. 1981, Hajnówka)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik "Po burzy" 120 x 80 cm akryl na płótnie 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wolność tęczowym wylewa strumieniem, 2019
akryl, płótno,100 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.P.|'19 oraz na odwrocie: Joanna Półkośnik 2019
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. P. | '19'
na odwrociu opisany: 'J. Półkośnik 2019 "Tęsknota" 80 x 90 cm Akryl na płótnie'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2018 "Wolność", akryl na płótnie, 100 x 100 cm'
akryl, płótno, 120 × 100 + 100 × 100 cm, sygn.: J.P.|19 oraz na odwrocie: Joanna Półkośnik Powiew wiosny (1) oraz ‚Joanna Półkośnik Powiew wiosny (2)’
akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie
akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2018 "Mokolągwa III akryl na płótnie 40 x 40 cm'
akryl, płótno, 80 x 100 cm + 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany po śr.: 'JP | 18'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2018 "Wiosna" akryl na płótnie 70 x 70 cm'
akryl/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P. | '18'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2018 "Soczysty poranek" 90 x 80 cm Akryl na płótnie'
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
Borsuk, z cyklu Zieleń łąk, 2017
akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 120 cm
sygn. p.d.: J.P’17, opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2017 "Jedwab zielony"
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik 2018 "Powrót" 100 x 120 cm, Akryl na płótnie'
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JP'17'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2017 "Świtanie"'
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P.| '18'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2018 "Niebo czyste" '
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P.| '17'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2017 "Zachód słońca" '
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie