PENA Denys Molerio (ur. 1988, Hawana, Kuba)
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany l.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Denys'
na odwrociu opisany: '"DENYS MOLERIO PENA" | 100 x 60 CM oil/CANVAS'
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 100 x 72 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 73 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Denys | 17'
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'DENYS'
olej/płótno
100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
na odwrociu opisany: 'LIFEFORMS | 2016'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
olej, technika mieszana/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
The tomb of the dragonfly, 2016 r.
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
akryl, olej/płótno
90 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DENYS MOLERIO PENA | 2016 | OILCANVAS | Title: "REVES" '
olej, akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'DENYS'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: `DENYS`