PRAŻMOWSKI Piotr (ur. 1989, Sanok)
technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Prażmowski | 2012`
olej, płótno, 80 x 120 cm
2012
sygn. p. d. : Piotr Prażmowski, 2012
Zachód słońca nad stawem, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany l.d.: `Prażmowski 2014`
na odwrociu opisany na blejtramie: `Prażmowski Piotr 2014`
technika mieszana/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `PIOTR PRAŻMOWSKI 2014`
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p. d.: Piotr Prażmowski
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d. Piotr Prażmowski.
technika mieszana, płótno, 70 x 100,
sygn. p.d.: Piotr Prażmowski
na odwrociu opisany: `Prażmowski 2014`
technika mieszana na płótnie, 70x100 cm
Sygnowany na odwrocie
olej, płótno, 80 x 120,
sygn. p.d. Piotr Prażmowski
olej na płótnie
80x120 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej/płótno, 80 x 120 cm
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Prażmowski | 2013`
na odwrociu opisany na blejtramie: `Prażmowski`
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany l.d.: `Prażmowski | 2013`