PIĘTKA Krzysztof (ur. 1990, Oświęcim)
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"WĘZŁY" | 50 x 60 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2016 | KRZYSZTOF | PIĘTKA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 120 x 100 cm
opisany na odwrocie: kp
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"ROZBITEK" | 50 x 60 cm | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2016 | KRZYSZTOF | PIĘTKA'
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA
olej na płótnie, 90 x 80 cm
olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA "PILOT"
50 X 60 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017.
olej, płótno, 100x80 cm
olej, płótno, 100 x 80 cm
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu
olej na płótnie, 140 x 110 cm
olej, płótno, 109.00 x 129.00 cm
opisany na odwrocie: Krzysztof Piętka
olej na płótnie
70 x 60 cm
opisany na odrociu
olej, płótno, 40x50 cm
olej, płótno, 50x40 cm
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x130 cm
olej, płótno, 80x100 cm
olej, płótno, 130x100 cm,
olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygn. na odwrociu: KRZYSZTOF/PIĘTKA