PIETRASZ Wojciech (ur. 1973, Rzeszów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, olej, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, olej, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: Pietrasz
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Wojciech Pietrasz
akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d.: PIETRASZ
akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d.: Pietrasz
akryl, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. p.d.: Pietrasz
akryl, papier, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: WPietrasz
akryl, płótno, 70 x 80 cm., sygnowany na odwrocie
akryl, płótno, 45 x 35 cm,
sygn. na odwrocie: W. Pietrasz
akryl, płótno, 50 x 70 cm,