PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))
Magiczny letni wieczór, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 40 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'
akryl, płótno, 40 × 40 cm,
sygn.l.d.: Pelipas
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: Pelipas
akryl na plótnie, 90 x 70 cm
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'
olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.
akryl, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. p.d.: Pelipas
akryl, olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 120 cm (całość), sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 2 x 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Akryl, płótno, 90 x 70 cm, 2018
sygn. l.d.: Pelipas.
akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'
akryl/płótno, 80 x 120 cm, dyptyk,
sygnowany l.d: 'Pelipas'
akryl, płótno, 46 x 38 cm, sygn. l.d.
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: Pelipas
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'Pelipas'