PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
Akryl na płótnie, 90 cm x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
akryl na papierze, 80 x 80 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal na płótnie, 140 x 80 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal na płótnie, 70 x 70 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal na płótnie, 140 x 90 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal na płótnie, 120 x 60 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal na płótnie, 100 x 50 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
tempera na płótnie, 120 x 60 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal na płótnie, 60 x 80 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
Olej, szlagmetal, płótno, 100 x 70 cm, 2018
sygn. na odwrocie.
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal, płótno, 50 x 40 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal na płótnie, 160 x 80 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
Olej, szlagmetal na płótnie, 120 x 60 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
Olej, szlagmetal na płótnie, 90 x 90 cm
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, pozłotnictwo/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"ZANIM" | 2017 r. | SYLWIA PERCZAK'
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "POZDROWIENIE" | 2017 r. | SYLWIA PERCZAK'
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal, płótno, 120 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
PERCZAK Sylwia (ur. 1977)
olej, szlagmetal, aluminium, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie