PRZĄDKA Łukasz (ur. 1979)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: ŁP 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZĄDKA Łukasz (ur. 1979)
PRZĄDKA Łukasz (ur. 1979)
Olej na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie
PRZĄDKA Łukasz (ur. 1979)
PRZĄDKA Łukasz (ur. 1979)
PRZĄDKA Łukasz (ur. 1979)
PRZĄDKA Łukasz (ur. 1979)
olej na płótnie, 100x140cm