1 zł
2 600 000 zł
/10

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Czwarty wymiar w czworoboku , 1977

wymiary: 20x20 cm, praca dwustronna
Galeria Studio, Warszawa
(darowizna Rafała Jablonki)

cena wywoławcza: Wykup abonament

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

KUTRY, 1970

gwasz, akwarela, 28,5 x 45,5 cm,
sygnowany u dołu po prawej "Marczyński 1970"

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

"Kościół"

olej, sklejka
sygn. p.d.: Marczyński Adam 34
wym.: 52 x 47 cm

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

WNĘTRZE LASU, 1936

olej na płótnie 61,3x50,8cm. Napisy na odwrocie:na płótnie:"A.M.36",na krośnie:"A.Marczyński 1936" obraz malowany pod koniec studiów

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

MARTWA NATURA, 1948

olej na płótnie , 69 x 49 cm , sygnowany p. g. "Marczyński 48"

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

MASZYNA, 1950

technika własna, 39 x 19 cm, sygnowane p. d. ołówkiem "Marczyński 50"

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

DREWNIANA CERKIEWKA WŚRÓD DRZEW, 1934

olej na sklejce, 52,1 x 47 cm, sygnowany p.d.: "Marczyński Adam 34"
Ekspertyza Józefa Chrobaka.

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

WNĘTRZE LASU, 1936

olej na płótnie, 61,3 x 50,8 cm. napisy na odwrocie:
na płótnie: "A.M. 36",
na krośnie: "A. Marczyński 1936"

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Studium do obrazu

sygn. l.g.
akwarela gwasz, papier
48.5x32.5

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

PEJZAŻ Z DREWNIANYM KOŚCIOŁEM

Lata 40-te XX w.
Olej na sklejce 30,5 x 40 cm
Sygnowany na odwrocie - "Marczyński"

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

MARTWA NATURA, 1948

olej na płótnie, 50 x 38 cm,
sygn. p.d. "Marczyński" na odwrocie "Marczyński"

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

PEJZAŻ PODGÓRSKI, 1947

olej na płótnie, 55 x 70 cm,
sygn.l.g. "Marczyński 47"
Wystawiany na wystawie artysty w D. A. REMPEX

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

MARTWA NATURA, 1948

olej na płótnie, 69 x 49 cm, sygnowany p.g. "Marczyński 48"

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Jasny dzień 1957

olej, płótno 65 x 90 cm; sygn. p. g.: Marczyński
na odwrocie nalepka wystawowa - Biennale w Wenecji

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Refleksy - Dekompozycja 1973

olej, dykta, collage, 75 x 86 cm;
sygn. i dat. na odwrocie - ADAM MARCZYŃSKI/ REFLEKSY DEKOMP./ 1973

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

Kompozycja geometryczna 1962

akwarela, papier, 34 x 33 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d. - Marczyński 1962

MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)

E 22 1980

technika mieszana, płyta 25,5 x 25,5 cm;
na odwrocie sygnatura artysty i tytuł pracy

/10
liczba obiektów: 197