1 zł
2 600 000 zł

GIEROWSKI Stefan (1925 Częstochowa - 2022)

Obraz DXXXVI, 1984

olej, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: S GIEROWSKI / Ob. DXXXVI;
na odwrocie nalepka wystawowa z Muzeum Sztuki w Łodzi

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja diagonalna

akwarela, papier;
20 x 20 cm
sygn. p.d. Gierowski

Obraz DCLXXXVIII, 1995

olej, p ótno,
100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Obraz DCLXXXVIII, 1995

Bez tytułu, 2000

akwarela, papier,
69,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. w rogu na odwrocie: SGierowski 2000 oraz dedykacja

akwarela, papier,
51 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Gierowski

bez tytułu

akwarela
52,5 x 75 cm

akwarela/papier,
50 x 50 cm (w świetle passe-partout)

Kompozycja zielona, 1977 r.

akwarela, gwasz/papier,
43,5 x 28 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: `S. Gierowski 77`

Obraz DCCLIX

olej/płótno,
102 x 130 cm
sygn. i opisany na odwrociu: `S. Gierowski | Ob DCCLIX`

Bez tytułu, 1995

gwasz, akwarela, papier,
74,5 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Gierowski 95

Bez tytułu, 1979

akwarela, papier,
71 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SGierowski 79

CXCIV, 1965

olej, płótno, 135 x 100,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: S GIEROWSKI / WARSZAWA / 1965 / Obraz CXCIV

Kompozycja, 1982

akwarela, papier; 50,5 x 36 cm
sygn. na odwrocie: gierowski 1982

Obraz LXX

Olej na płótnie, 94,5 x 66,5 cm,
sygn. p.d.: Gierowski. Na odwrocie obrazu napis: Stefan Gierowski Obraz LXX 1959 r.
Na blejtramie naklejka Galerie Chalette z Nowego Yorku.

KOMPOZYCJA, 1985

akwarela, gwasz, papier,
73.5 x 48
sygnowany p.d. z dedykacją dla właściciela: S. Gierowski 1985

Bez tytułu, 1990 r.

akwarela, 63 x 49 cm, sygn.

Kompozycja, 1975

Tusz, gwasz, papier, aluminium; wym. komp.: 19 x 19,5 cm; sygn. p.d.: S Gierowski.

Kompozycja, 1975

Akwarela, papier, aluminium; wym. komp.: 19,5 x 19,5 cm; sygn. p.d.: Gierowski.

DXXXVI, 1984

Olej na płótnie; wym.: 100 x 70 cm; na odwrocie autorski opis obrazu oraz naklejka z wystawy w Muzeum Sztuki w Łodzi w 1985 (wystawa Vision and Unity): druk wypełniony pismem maszynowym, w jęz. ang., wśród danych m.in.: kat. 94 [...] collection of the artist / Centre [fragm. zdarty] Gallery. Stan zachowania: bardzo dobry; praca oprawiona.

Obraz DCLXXXVIII, 1995

olej, płótno, 100 x 100 cm;

liczba obiektów: 311