PRONASZKO Zbigniew (1885 Debreczyn -1958 Kraków)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
49,5 x 36 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Z Pronaszko.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
115 x 80,5 cm;
sygn. l.g.: z. pronaszko.
akwarela, papier,
47 x 36 cm
sygnowana kredką p.d.: ZPronaszko
olej, płótno, 90 x 69,5 cm;
sygn. p.d.: Z. Pronaszko
gips, patynowany,
wys. 37,5cm
46,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: ZPronaszko
tusz lawowany , papier,
48 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ZPronaszko
olej, płótno, 46 x 55 cm;
na odwrocie nalepka z pieczęcią i nr 95, 208
olej, płótno, 51 x 40 cm;
olej, płótno, 135 x 84,5 cm;
sygn. l. d.: ZPronaszko
olej, płótno, 100 x 69 cm;
sygn. z lewej strony: Z. Pronaszko