PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
tusz, akwarela, papier, 23,5 x 36 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik/1991
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bez tytułu z cyklu Miodowy miesiąc (1978)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
65x54 cm
sygn. p.d.
tusz, papier
37x26.5 cm
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (13/50)
64.5x49.5 cm
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (II 42/99)
47.8x35.2 cm
autocynkografia, papier;
61 x 46 cm (arkusz);
u dołu napis autorski ołówkiem: "Ogród dla Emilii" Epr. dort. autocynkografia 1990. (A.P.) H. Płóciennik
monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar arkusza),
45 x 34 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A.P.) 2013 Henryk Płóciennik"
monotypia, papier; 61,5 x 48 cm (wymiar arkusza), 45,5 x 34 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A.P.) 2011 Henryk Płóciennik
autocynkografia, 61 x 46,5 cm (cały arkusz);
u dołu napis autorski ołówkiem: "Uroki morza" Epr. dort. autocynkografia 1988. (A.P.) H. Płóciennik
monotypia, papier; 60 x 46,5 cm (wymiar papieru),
44 x 32 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1 (AP.) 2012 Henryk Płóciennik
długopis, flamaster, ołówek, akwarela, papier; karton; 36 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik
technika własna, papier; 37,5 x 27 cm;
sygn. u dołu: H. Płóciennik / 1998
technika własna, papier, 45 x 31 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik 1998 (ołówkiem)
monotypia, papier; 61 x 47 cm (wymiar arkusza),
45,5 x 34,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" (AP.) 2012 Henryk Płóciennik
45 x 33 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" (AP.) 2010 Henryk Płóciennik
technika własna, papier; 37,5 x 27,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płócienni / 1998
olej, płótno, 81 × 65 cm
sygn. dat. p. d.: H.PŁÓCIENNIK 1973
monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar papieru),
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1 (AP.) 2010 Henryk Płóciennik