1 zł
2 600 000 zł

SROKA Jacek (ur. 1957)

Chief, 1982

akwaforta, akwatinta, wym.: 100 x 65 mm, sygn. oł. p.d.: Sroka 83, pł. p.d.: Sroka 1982.

cena wywoławcza: Wykup abonament

SROKA Jacek (ur. 1957)

Wymiotki

olej, płótno, 55 x 50 cm;
sygn. z prawej pośrodku: SROKA

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kochankowie

olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie napis autorski z sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

In caso di piedi fredi, 2005

olej, płótno, 20x18 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Figasroka i Bachorek, 2002 r.

akwatinta, akwaforta, 21 x 64,5 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Na pla?y

olej, p?ótno,
sygn. l.d.: 1987 Sroka,
wym.: 44 x 55 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Telefon, 2002

olej/płótno, 50 x 30 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Magister Zdychała

2002
akwaforta/akwatinta
37x15cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Garaż na Skarpie, Pod kopcem, 1999

rysunek dwustronny, papier, tusz lawowany,
34x46 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Świńska sprawa, 2004 r.

akwaforta z akwatintą, 11/100,
38 x 57 cm,
sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Świat Krystyny

akwaforta, akwatinta
41x43 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Czerwonoskóry dżentelmen 1984

akwaforta, akwatinta barwna, wym.: 310 x 145 mm,
sygn. oł. d, pł. l.d.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Osiem 1992

akwatinta barwna, akwaforta, wym.: 470 x 505 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odbitka autorska.600 zł.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kamera mojej żony 1987

akwaforta, akwatinta barwna, wym.: 245 x 210 mm,
sygn. oł. dół, pł. góra

SROKA Jacek (ur. 1957)

Mayerling 1985

akwaforta barwna, wym.: 410 x 555 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odb. nr: 4/50

SROKA Jacek (ur. 1957)

OBRAZ DLA MŁODSZYCH KOLEKCJONERÓW, 1994 r.

Olej na płótnie 140 x 120 cm
Sygnowany p.d. - "Sroka 1994"

SROKA Jacek (ur. 1957)

"MŁOT NA CZAROWNICE", 1984

akwaforta barwna, odbitka autorska,
27,5 x 24,5 cm (wymiary płyty),
sygnowany na płycie "SROKA 1983" i ołówkiem pod płytą "SROKA 1984" p.d.,
na płycie u dołu "MALLEUS MALEFICARUM" i pod płytą ołówkiem "UCIECZKA NA NIEBIE (młot na czarownice) [...]"

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nudyści 1998

praca złożona: sześć zestawionych obrazów w jednej oprawie;
olej, płótno, 33 x 73 cm (x 6);
sygn. p.d.: SROKA 1998, na odwrocie na każdym płótnie napis autorski: 13 N 44 JACEK SROKA 1998 i litera alfabetu od A do F

SROKA Jacek (ur. 1957)

Świnia ciągnąca wózek, 1985

litografia barwna, papier 18 x 64,5 cm (odcisk)
sygn. dół: "1982", E/A Sikora 1985

SROKA Jacek (ur. 1957)

Topmodelka, 1998

miedzioryt,
56 x 39cm

liczba obiektów: 210