1 zł
2 600 000 zł

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Tygrysek złota rączka, z cyklu: The heroes, 2014 r.,

ceramika szkliwiona, złocona , 34 x 42 x 32 cm, edycja limitowana, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Miriam z cyklu Sacrum/Pop, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 76 x 20 x 17 cm, edycja limitowana, logo i opis na spodzie: 6/30/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Lady Wenus model Gold and pink, 2014

43 x 17 x 15cm, ceramika szkliwiona, złocona naszkliwnie. Edycja nielimitowana, opis i sygnatura od spodu rzeźby. Numeracja 10/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Beta Air z cyklu Air dogs, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 31 x 26 x 33 cm,
edycja limitowana, opis i sygnatura od spodu rzeźby.
Numeracja- 4/100/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Miś Psychofan, z cyklu The Heroes, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, 65,5 x 33,5 x 46 cm edycja limitowana,
sygn. i numer po wewnętrznej stronie prawego bujaka: 6/100/2014.

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Lady Wenus, z cyklu Powrót legendy

ceramika malowana podszliwnie, szkliwiona, 43 x 17 x 15 cm,
sygn. logotyp i numeracja od spodu rzeźby 7/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Lilith, model fetisch, z cyklu Air Virgin, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, złocona naszkliwnie, 31 x 77 x 20 cm,
edycja limitowana, numer i logo po lewej wewnętrznej stronie bucika: 6/100/2014 | Lilith wybiega w przyszłość, już teraz zrywa z swoją funkcją społeczno- inicjacyjną i poprzez mitologiczne imię odkrywa przed widzem swoją kulturową wieloznaczność. Osadzona w tradycji, pozbawiona swojej pierwotnej funkcji nabiera cech mistycyzmu. Pozbawiona swojej przedmiotowości wzmacnia swój wizerunek ikony przełomu tysiącleci.

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Lady Zombie z cyklu Powrót legendy, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, złocona naszkliwnie, 43 x 17 x 15 cm, edycja limitowana,
sygnatura autora i numeracja od spodu: 5/100/2014.

DYDO Mariusz (ur. 1979)

MuMu, model Black Pollock, z cyklu Air Virgin, 2014

ceramika szkliwiona, malowana wszkliwnie farbą i naszkliwnie złotem, edycja limitowana, 29x49x64cm,
sygn. na spodzie: 6/100/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Tygrysek z cyklu The Heroes, 2014

ceramika szkliwiona, 34 x 42 x 32 cm, edycja limitowana, numeracja pod ogonkiem 7/100/2014,
sygn. logo artysty na prawej rączce i lewej nóżce

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Z cyklu Powrót legendy: Lady Wenus Czarna Inez

jeden egzemplarz, ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie złotem 24 karat, 43 x 17 x 15 cm,
sygn. na spodzie logotypem i numerem seryjnym 8/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Królowa Śniegu, z cyklu Powrót Legendy

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, edycja limitowana, 48 x 17 x 15 cm,
sygn. na spodzie logiem i numerem 2

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Alfa Air IV

ceramika malowana poszkliwnie i wszkliwnie na poduszce, 29 x 26 x 29 cm,
edycja limitowana,
sygn. na spodzie: logotyp i numeracja 4/100/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Myśliciel

ceramika szkliwiona, 46 x 38,5 x 44,5 cm,
edycja limitowana,
logo na ramieniu i nóżce, numeracja po prawej stronie ogonka 6/100/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Alfa Beta II, z cyklu Schunga Dogs - Love in Air, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, edycja limitowana, 26 x 34 x 26 cm,
sygn. na spodzie: 2/100/2014 oraz logotypem

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Alfa Alfa II, z cyklu Schunga Dogs - Love in Air, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, edycja limitowana, 26 x 36 x 26 cm,

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Palm Alfa I, z cyklu Flora Dogs, wzór z 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 23 x 52 x 14 cm,
edycja limitowana,
sygn. od spodu logotypem i nr 1/100/2014

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Spacerowiczka ze smyczką, 2012

terakota, wys. 80 cm

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Alfa Air II model Fetisch, z cyklu Air Dogs - Psy na Baby, 2013

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, edycja limitowana, 29 x 26 x 26 cm,
sygn. na spodzie: logotypem i nr 2/100/2013

DYDO Mariusz (ur. 1979)

Beta Air III model Soft, z cyklu Air Dogs - Psy na Baby, 2013

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, edycja limitowana, 31 x 26 x 33 cm,
sygn. na spodzie: logotypem i nr 3/100/2013

liczba obiektów: 263