1 zł
2 600 000 zł

GROTT Teodor (1884-1972)

AKT PRZY STOLE

Olej na płótnie 74,5 x 60 cm
Sygnowany p.d. - "Teod. Grott"

cena wywoławcza: Wykup abonament

GROTT Teodor (1884-1972)

Wnętrze kościoła Mariackiego w Krakowie

litografia berwna, papier,
41,5 x 29,5 cm;
sygn. u dołu: Teo Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

DZIEWCZYNA PRZY SKRZYNI

Akwarela na papierze 70 x 50,5 cm
Sygnowany l.g. - "Teod. Grott"
Na odwrocie pieczęć warszawskiego zakładu ramiarskiego

GROTT Teodor (1884-1972)

PIWONIE

Olej na tekturze 89,5 x 66 cm

GROTT Teodor (1884-1972)

Martwa natura z anemonami

akwarela, gwasz, papier, 70 x 100 cm;
sygn. p.d.: TeoGrott 912

GROTT Teodor (1884-1972)

Kwiaty w wazonie

akwarela, papier, wym.: 66 x 45 cm
sygn. l.g.: Teod. Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Autoportret

gwasz, tektura, 45 x 35 cm; sygn. l.g.: Teod. Grott/ 1943

GROTT Teodor (1884-1972)

Wenecja, 1938

49 x 70 cm, olej, tektura,
sygn. l.d.: Teod. Grott, na odwrociu naklejki: TPSP w Krakowie 1939 rok, nr.1045, TPSP w Krakowie 1939 rok, TPSP w Krakowie 1960 rok.
Wystawiany: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków, 1938 r.

GROTT Teodor (1884-1972)

AKT NA TLE DRAPERII

akwarela, 47,2 x 32,5 cm,
sygnowana l. g. "Teodor Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Martwa natura z piwoniami

akwarela, papier, wym.: 52,5 x 41 cm
sygn. l.g.: Teod. Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

WNĘTRZE KOŚCIOŁA MARIACKIEGO W KRAKOWIE, 1911

litografia barwna, 40,8 x 28,2 cm
sygnowana u dołu "Teod. Grott 911"

GROTT Teodor (1884-1972)

RÓŻE W CERAMICZNYM WAZONIE (z dekoracją z lat 20.)

akwarela, gwasz na tekturze,
50 x 35 cm,
sygnowany u góry po prawej "Teod. Grott"

GROTT Teodor (1884-1972)

Martwa natura

akwarela, papier
sygn. p.d.: Teod. Grott (1)912
wym.: 67 x 99 cm

GROTT Teodor (1884-1972)

Piwonie

olej, tektura, 89,5 x 66 cm;
sygn. l.g.: Teod. Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

WILLA WŁOSKA

Akwarela, papier; 25 x 32,3 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany brunatną akwarelą p.d.: Teodor | Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Akt we wnętrzu

olej, płótno
74 x 60 cm

GROTT Teodor (1884-1972)

MARTWA NATURA Z JABŁKAMI I KWIATAMI

akwarela, 41,5 x 50 cm, sygnowana l. d. "T. Grott"

GROTT Teodor (1884-1972)

Wiosna

ołówek, papier, 16,5 x 16 cm; sygn. l.d.: Teo Grott 907

GROTT Teodor (1884-1972)

Kwiaty

akwarela, papier, 42,5 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.g.: Teo. Grott.

GROTT Teodor (1884-1972)

Wnętrze Kościoła Mariackiego (1911)

sygnowany dat. na kam śr.d.
litografia barwna
42x30.5

liczba obiektów: 234