1 zł
2 600 000 zł

FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)

N 30, 1963

olej, płótno;
100 x 100,5 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR/ N 30 1963

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja, 2001

litografia, 68x71 cm

M 38, 1967, 52 x 52

olej, płótno, 133 x 132,5 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR 1967/ M 38/ 52 x 52"

Bez tytułu, 1972

pastel, papier, 49,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Fangor 71

Kompozycja, 1968

litografia barwna, papier, 24,5 x 24,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Fangor 1968; numer l.d.: 22/50

4 Fale, 1968

kredka na papierze, 35,5 x 27 cm

M 64, 1964

gwasz, karton
sygn. oł. p.d.: Fangor 64
28 x 22 cm

Kwadrat, 1961 r.

Kredka, papier, 21 x 27 cm;
sygn.: p.d.: Fangor 61

Struktury 1, 1967-2006

technika mieszana, zdjęcie, olej, papier, płyta, 120 x 120 cm; sygn. p.d.: Fangor; opisany na odwrocie: FANGOR / 1967 - 2006 / "STRUKTURY 1"

MI, 1972, 42 x 42 ``

olej, płótno, 107 x 107 cm
sygn. na odwrociu: FANGOR / MI. 1972 / 42 x 42"

BEZ TYTUŁU, 1971

pastel, papier,
49.5 x 68 cm

Bez tytułu, 1972 r.

pastel/papier, 69 x 49,5 cm w św. p. p.
sygn. i dat. p. d.: `Fangor 72`

Bez tytułu, 1971 r.

pastel/papier, 49,5 x 69,5 cm w św. p. p.
sygn. i dat. p. d.: `Fangor 71`

M 74, 1970-2001

serigrafia barwna, papier
67 x 67 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: M 74 - 20/50 p.: Fangor 1970/2001

M 5, 1966-2001

serigrafia barwna, papier
67 x 67 cm
sygn. oł. pod ryc. l.: M 5 - 14/50 p.: Fangor 1966/2001

Kompozycja, 1959-60

olej, płótno, 98 x 68,5 cm;
sygn. na odwrocie: Józkowi na pamięć lat błękitnych 59-60 Wojtek

M 10, 1968

olej, płótno
60 x 60 cm
sygn. na odwrociu: FANGOR/M10 1968

N 30, 1963

olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie:
FANGOR / N 30 1963

N 30, 1963

olej, płótno, 100 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie: FANGOR / N 30 1963

Kompozycja kolorowa

pastel, papier, 49,5 x 69,5 cm
(w świetle passe-partout); nie sygn.

liczba obiektów: 235