PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
olej, płótno, 33 x 24;
sygn. farbą na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE NR 56 / 33x24 / 1998
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 33 x 24 cm;
sygn. farbą na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 248 / 33x24 / 2001
Weronika jest Francuską i dopiero uczy się wąchać kiełbasę po każdym kieliszku wódki, 1986
olej, płótno, 155 x 180 cm;
sygn. na krośnie ołówkiem: 155X180 1986 WERONIKA JEST FRANCUSKź UCZY SIĘ WźCHAĆ KIEŁBASĘ PO KAŻDYM KIELISZKU WÓDKI
olej, płótno, 73 x 92 cm; sygn. farbą na odwrocie p.g.: W.PAWLAK / 1983 / 73x92
Wystawiany : 1992 - "GRUPPA" 1982-1992, Zachęta, Warszawa (kat. poz. 108, s. 114)
olej, płótno, 33 x 24 cm; sygn. na odwrocie farbą śr. g.: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA NR 25 / 33x24 / 1998
RĘKA LEWA PRZEBIJA RĘKĘ PRAWĄ, 1985
olej, płótno,
150 x 130 cm
na odwr., na płótnie napis: WŁODZIMIERZ PAWLAK | RĘKA LEWA PRZEBIJA | RĘKĘ PRAWĄ 130 x 150 | 1985
Kompozycja Pięcioczęściowa, 1998-2001
olej, płótno
wymiar każdej z pięciu części - 33 x 24 cm
Blask rozumu, chłód obserwacji..., 1988
olej, płótno,
130 x 160 cm
sygn. na odwr. l.g.: WŁODEK PAWLAK | "BLASK ROZUMU | CHŁÓD OBSERWACJI, PRECYZJA OBIEKTYWNEGO MYŚLENIA | 130 x 180 | 1988, na d. żerdzi krosien śr. nalepka wystawowa Kunsthaus w nieokreśl. mieście i danymi o obrazie w jęz. niemieckim, p.d. napis oł.: BEZNADZIEJA [c.d. do góry nogami:] ZABIJANIE CZASU | DEBILIZM
akryl, płótno,
88 x 69 cm
sygn. na odwr. p.g.: WŁODZIMIERZ PAWLAK |"RYSZARD GRZYB" | 70 x 89 1984