1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel, 50 x 70 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Znaki miłości, 1975

akryl, płótno;
92 x 73,5 cm;
na odwrocie napis autorski: Jan Dobkowski/ "Znaki miłości" 75 r./ acryl 92 cm x 73 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

ZARODEK, 1970

akryl, płótno
136 x 89 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: JAN DOBKOWSKI | tyt. - "ZARODEK" - 1970
na płótnie nalepka z danymi obrazu

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Santorini, data powstania oryginału 2008-2009

Inkografia, 23x30cm, oprawiona 43x50 cm,
sygnowana

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Początek niepokoju, 1977

akryl, deska; 50 x 71 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski / "Początek niepokoju" 1977 r / acryl 50 cm x 71 cm;
na odwrocie:
- oznaczenie: KL. III 59.../286/51;
- pieczątka: MEZ III PRZEDMIOT NIE PODLEGA ZAKAZOWI WYWOZU ZA GRANICĘ;
- cyfra 17 oraz nalepka spółdzielni pracy

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Sowa, 1963 r.

linoryt/papier, 25 x 19,5 cm (zadruk), 33 x 24,5 (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `"SOWA" linoryt e/a Jan Dobkowski 1963 r.`
na odwrociu dedykacja ołówkiem: `Drogim Państwu Beacie i Sławkowi | Symbol Mądrości aby przyświecał za Oceanami | z sympatią | Jan Dobkowski 11-X-1996 r. Warszawa`

- Jan Dobkowski, Zwierzyniec albo świta Orfeusza, 28 linorytów do cyklu poetyckiego Guillaume`a Apollinaire`a, Warszawa 1996, s. 75

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Szepty nieba

inkografia/papier, 30 x 22 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Jan Dobkowski`, l.d.: `16/50`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kontestacja

inkografia/papier, 44 x 60 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Jan Dobkowski`, l.d.: `5/50`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Psyche Phisis

inkografia/papier, 30 x 22 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Jan Dobkowski`, l.d.: `4/50`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

pastel, 50 x 70 cm, 1993

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Panny, 1975 r.

olej/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "Panny" 1975 | 61 x 50 cm. olej`

- kolekcja prywatna, Niemcy

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Australijski sen VIII, 2005 r.

akryl/płótno, 197 x 147 cm
sygnowany l.d.: `JAN DOBKOWSKI 2005 ROK`
opisany na odwrociu

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Namiętność-kobieta (1975)

sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
92x73 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Uniwersum CXXVII, 1999 r.

akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CXXVIII" 1999 ROK | 48 cm x 63 cm`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Tchnienie, 1976 r.

tusz/papier, 43,5 x 60,5 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "TCHNIENIE" 1976 r., rysunek tuszem | 43,5 x 60,5 cm` oraz pieczątka wywozowa

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Uniwersum CLII, 1999 r.

akwarela/papier, 48 x 63 cm
na odwrociu sygnowany, opisany i datowany: `Jan Dobkowski | akwarela z cyklu "UNIVERSUM CLII" 1999 ROK | 48 cm x 63 cm`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Dziewczyna, 1971 r.

olej/płótno, 112 x 91 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jan Dobkowski | "DZIEWCZYNA" 1971 | olej`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja z literą S, 1983 r.

olej/płyta, 54 x 74 cm
na odwrociu: `20X | JDOB | 83 MAJ`

- kolekcja prywatna, Niemcy

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DWIE KRÓLOWE

Akryl, płótno, 81x100 cm,
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 1991

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Dwie strony duszy

olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
na odwrocie na blejtramie napis autorski: ANDRZEJOWI PARTUMOWI DWIE STRONY DUSZY/ OSIEKI NAJWAŻNIEJSZE JAN DOBKOWSKI oraz luźne szkice zieloną farbą

liczba obiektów: 502