PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
Wieże kościoła Mariackiego w Krakowie, lata 20./30. XX w.
akwaforta; wym.: 190 x 130 mm; sygn. oł. p.d.: Józef Pieniążek.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
Portret Ludomira Benedyktowicza - malarz-powstańca, 1925
akwatinta, wym.: 110 x 85 mm, sygn. oł. p.d.: Józef Pieniążek, pł. l.d.: Pieniążek 1925.
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
Prof. L. Wyczółkowski w swojej pracowni w Krakowie, 1925
akwatinta, akwaforta,
275 x 225 mm,
sygn. pł. p.d.: J. Pieniążek, Kraków 1925, poniżej oł. dedykacja i podpis artysty w l.d. tytuł.
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
Krzyż przydrożny w Lasku na Podhalu, 1927
akwaforta,
158 x 100 mm,
sygn. oł. p.d.: Józef Pieniążek
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
akwaforta,
108 x 150 mm,
sygn. oł. p.d.: J. Pieniążek
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
olej, tektura, 26 x 22,5 cm;
sygn. p.d.: J.P.
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
olej na tekturze, 20,5 x 16,5 cm sygnowany p.g.: "J.Pieniążek/Sambor"
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
Olej, tektura, 31,6 x 22,7 cm w świetle ramy
Sygnowany ołówkiem p.d.: J Pieniążek
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
Wnętrze Kościoła Mariackiego w Krakowie
olej na tekturze, 25,9 x 22,4 cm
sygnowany p.d.: "J.P."