1 zł
2 600 000 zł

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Martwa natura

olej, sklejka, 51 x 55 cm;
sygn. l.d.: Jan Cybis

cena wywoławcza: Wykup abonament

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Baletnica

gwasz, akwarela, papier
22,4 x 18 cm

CYBIS Jan (1897 - 1972)

PEJZAŻ MAŁOMIASTECZKOWY, 1957

akwarela, ołówek, 37 x 54,5 cm
w świetle passe-partout
sygnowana p. d. "Jan Cybis Stary Sącz 57 r."

CYBIS Jan (1897 - 1972)

WAZONIK Z KWIATAMI

olej na płótnie dublowanym, 37,5 x 31,8 cm

CYBIS Jan (1897 - 1972)

OWOCE I ŚWIECZNIK, 1955

olej na płótnie, 54 x 62 cm
sygnowany p.d.: "Jan Cybis", na krośnie także "Jan Cybis 1955"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Sopot, plaża, 1970

akwarela, ołówek na papierze,
32 x 40 cm (w świetle p-p)
na odwrocie pieczęć: "Desa. Dzieła Sztuki i Antyki, Salon nr 9", oraz nalepka D.A. Agra-Art

CYBIS Jan (1897 - 1972)

gwasz na kartonie, 25,5 x 34 cm
sygnowany l.d.: "J. Cybis"
na odwrocie szkic piórkiem podpisany "ATELIER/4 Villa St. Jacques"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż z Kuźnicy, 1969

kredka, ołówek na papierze,
16,2 x 23,4 cm
sygnowany "J. Cybis - Kuźnica - 69 r."

CYBIS Jan (1897 - 1972)

WIDOK KRAKOWA, 1927 r.

Akwarela, papier naklejony na tekturę; 29, 5 x 47 cm (w świetle passe-partout)
Sygn. p.d.: Cybis |1927.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Widok miasteczka

olej, płótno; 34,6 x 40,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Jan Cybis
na odwrocie fragment kompozycji figuralnej: Na plaży

CYBIS Jan (1897 - 1972)

BUKIET NA TACY, 1970 r.

Olej, płótno 55 x 46,3 cm
Sygn. po prawej u dołu beżowym olejem: J.Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Martwa natura z bażantami

olej, płótno, 82 x 55,4
nie sygn.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Łagów, domy wśród drzew 1958

akwarela, gwasz, papier, 24 x 34 cm (w św. p-p)
sygn. p.d.: Jan Cybis Łagów
Bibl.: T. Dominik, Jan Cybis, Warszawa 1984, poz. 893

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Pejzaż, 1928

olej, płótno
46,3 x 54,8 cm

CYBIS Jan (1897 - 1972)

MOST NA SEKWANIE, 1947

Olej, płótno 32 x 41 cm, w świetle oprawy
Sygn. po lewej u dołu granatowym olejem: J.Cybis; Na odwrocie płótna granatowym olejem: MOST NA SEKWANIE 1947 | J CYBIS 1947.; dwie pieczęcie Salonu Sztuki Współczesnej P.P.Desa Warszawa Nowy Świat 22 oraz pieczątka z podpisem Barbary Janickiej.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Akt stojący

olej, płótno,
100 x 70 cm
Sygnowany p.d.Jan Cybis, sygn. na odwr., g.Jan CYBiS 1938 (sygn. poprawiona; data przerobiona, prawdopodobnie z 1950), niżej nalepka z napisem dłg.Jan Cybis 119 (w kółku) / "Akt"

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Sopot. Plaża

mieszana,
32 x 40 cm
Sygnowana oł. p.d.J. Cybis na plecach napis czarnym długopisem śr.g.ARKADY - Nr. 1249 / 1970 r. / "Sopot plaża", niżej pieczątka PP Desa, pośr. flam.28.

CYBIS Jan (1897 - 1972)

"Sopot XVIII", 1956

gwasz, 36 x 51 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: "Jan Cybis Sopot 56 r./ 18"
na odwrocie nalepka Desy z danymi o obrazie
wielokrotnie wystawiany i reprodukowany

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Żółty bukiet w zielonej wazie 1966

olej, płótno, 61x46 cm,
sygn. p.d.: - J. Cybis

CYBIS Jan (1897 - 1972)

Na plaży, 1946

olej, płótno; 46 x 52 cm;

liczba obiektów: 241