PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
technika własna, papier; 52 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 1997.
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. l.d.
tusz, papier
24.8x17.3 cm
rysunek podmalowany akwarelą, wym. 44,5 x 31 cm,
sygn. p.d.: H. Płóciennik 1993
rysunek podmalowany akwarelą, wym. 44,5 x 34 cm,
sygn. p.d: H. Płóciennik 1990
rysunek podmalowany akwarelą, wym. 33 x 42 cm,
sygn. p.d: H. Płóciennik 97.
rysunek podmalowany akwarelą, wym. 52,5 x 37 cm,
sygn. l.d.: H. Płóciennik 97
rysunek podmalowany akwarelą, wym. 38 x 52 cm,
sygn. p.d.: H. Płóciennik 1997
monotypia, papier; 45,5 x 33 cm (wymiar kompozycji), 61 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1. (AP.) 2012. Henryk Płóciennik.
Monotypia +, 2012 (z zielonym)
monotypia, papier; 45,5 x 32 cm (wymiar kompozycji), 60 x 46 cm (wymiar arkusza);
akwarela, flamaster, gwasz, tusz/papier, 38,5 x 51 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Płóciennik 96' oraz l.d.: 'H. Płóciennik 96.'
linoryt, papier;
57,3 x 63,5 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik; po środku napis: linoryt 1964 r.; l. d.: "Bagna" epereuve dartiste
tusz, papier, 29,9 x 21 cm, sygn. l. d.: H. Płóciennik 87
technika własna, papier; 33 x 51,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 1998.
technika własna, papier; 48 x 34 cm;
monotypia, papier; 45 x 34 cm (wymiar kompozycji),
60 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisany ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1. (AP.) 2011. Henryk Płóciennik.
61 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opis. ołówkiem u dołu: "Monotypia +" 1/1. (AP.) 2012. Henryk Płóciennik.