1 zł
2 600 000 zł

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Obraz nr 75 z cyklu Dwudziesty piąty, 2002 r.

olej/deska, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'E.DWURNIK OBRAZ NR:75 | 27.03 - 2002' i na blejtramie: 'XXV - 75 - 2783'
poniżej wskazówka montażowa

cena wywoławcza: Wykup abonament

Klęska urodzaju w Czerwińsku, 1991 r.

olej, płótno, 97 x 146 cm
sygn. i dat. p. d.: 1991/E.DWURNIK
w l. i p. d.: KLĘSKA URODZAJU W CZERWIŃSKU
na odwrocie autorski opis: E.DWURNIK/ 1991/CZERWIŃSK/NR: IX.620. "1696" w prostokącie

Poznań, 2017

Olej na płótnie, 55 x 46 cm

Zwycięstwo

sucha igła, papier; 63 x 49 cm (odcisk płyty), 74 x 54 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: ED, technika i nr odbitki l. d.: sucha igła, 2/10, tytuł pośrodku u dołu:
"Zwycięstwo", powtórzona sygn. oraz stempel, data i dedykacja p. d.: E. Dwurnik 85 / For Benjamin and Carrol (?) / Edward (ołówkiem).

Mława, 1990

olej, płótno; 147 x 114 cm;
sygn. l. d.: 1990. / E. DWURNIK; napis p. d.: MŁAWA;
na odwrocie na płótnie opis autorski: 1391 / 1990 / E. DWURNIK / NR: IX.421.1391 / MŁAWA.

Błękitne tulipany, 2017 r.

olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

Wnętrze, 1967 r.

kredka/papier, 37 x 51,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: '67 | E. Dwurnik'

Nad jeziorem , 1967 r.

Chęciny, Upał, 1966 r.

akwarela/papier, 30,5 x 48 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E. DWURNIK | 1966'

Paryż, 1967 r.

ołówek, flamaster/papier, 32,5 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'LES BEHTNITS SUR LA SEINE | 1967 | E.DWURNIK', p.g.: 'E.Dwurnik 67 | Paris', p.g.: pieczęć autorska
na odwrociu pieczęć autorska z opisem

Stadion dziesięciolecia

inkografia, papier, 44 × 60 cm (zadruk), 48 × 61,5 w świetle passe-partout
sygn. dat. i opisany na płycie p. d.: STADION DZIESIĘCIOLECIA/ 2008/ E.DWURNIK
sygn. ołówkiem p. d.: EDwurnik oraz nr edycji: 4/100 M

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

Galicja

inkografia, papier, 60 × 46 cm (zadruk), 63,5 × 48 w świetle passe-partout
sygn. na płycie: p. d.: GALICJA 2001 E.DWURNIK

Lekki przebieg stanu W, 1982

Ołówek, stemple graficzne, collage; wym.: 61 x 86 cm; sygn. oł. śr.d.: 2 XI 82 E. Dwurnik; tuszem nr inwentarzowy zbioru: 6137. U góry tytuł. Na odwrocie: tytuł, opis autorski z pieczątkami własnościowymi artysty.

Koszmary sen (2014)

sygn. dat. p.d.
tempera, papier
55x46 cm

Wilanów (2012)

sygn. dat. p.d.
tempera, papier
45.5x55 cm

Sadyba, 2017 r.

olej/płótno, 46 x 55,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E. DWURNIK | 2017'
na odwrociu opisany: '2017 | E. DWURNIK | "SADYBA" | NR: XI - 787 - 7698'

Gdańsk, 2017 r.

olej/płótno, 114 x 146 cm
sygnowany i datowany l.d.: '2017 | E. DWURNIK'
na odwrociu opisany: '2017 | E. DWURNIK | "GDAŃSK" | NR: IX - 2253 - | - 6733'

Plac Zamkowy, 2017 r.

olej/płótno, 55,5 x 46 cm
na odwrociu opisany: '2017 | E. DWURNIK | "PLAC ZAMKOWY" | NR: IX - 786 - 6797'

Czerwone tulipany, 2017 r.

olej/płótno, 33 x 24 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | E.DWURNIK'
na odwrociu opisany: '2017 | E. DWURNIK | "CZERWONE TULIPANY" | NR: [XXIII] - 1167 - 6829'

Maki w Mikołajkach, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | E. DWURNIK'
na odwrociu opisany: '2017 | E. DWURNIK | "MAKI W MIKOŁAJKACH" | NR: [XXIII] - 1148 - 6807'

liczba obiektów: 1062