PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
Tempera olejna, tektura; wym.: 37,5 x 59,5 cm;
Sygn. l.d.: PODSADECKI VIII 1958
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tempera olejna, sklejka; wym.: 40 x 33 cm;
Sygn. l.d.: PODSADECKI; p.d.:1953
Martwa natura z naczyniami i młynkiem, 1939
Piórko, papier
Sygn.l.d. Podsadecki, listopad 39
Sangwina, papier; wym.: 34 x 24,5 cm
Sygn.l.d. PODSADECKI /6.3.932./
Martwa natura z pędzlami, 1964
olej, płótno naklejone na tekturę;
23 x 30 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI (wydrapane); napis p. d.: 13 I 964 (wydrapane);
na odwrocie napis ołówkiem: 1964/ K.PODSADECKI/ "MARTWA NATURA Z PĘDZLAMI"/ OLEJNY/ PŁÓTNO NA TEKT./ 30 x 22,5 cm
ołówek, kredka/papier, 20 x 27 cm
sygnowany l.d.: `PODSADECKI`, datowany p.d. data: `19-I-1958`
Estymacja: 2 000 - 2 500 zł
kredka/papier, 16,3 x 22,7 cm
sygnowany i datowany p.d.: `K.P.`, w l.d. data: `3-XII-961`
Estymacja: 2 600 - 3 000 zł
tempera olejna, tektura, 23 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI
tempera olejna, tektura, 37,5 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI VIII
tempera olejna, sklejka, 40 x 33 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI; p. d.: 1953
na odwrocie napis autorski: 1953 / Kaz. PODSADECKI / "SZYJĄCA" / TEMPERA OLEJNA / 33 x 40,5 (ołówkiem)
olej, płyta;
43 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI 1969.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
34 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn.: l. d.: PODSADECKI - 1958 - (ołówkiem); oraz dedykacja:
P. DR-OWI BOL. CHUCZYŃSKIE- / MU NA IMIENINY - 1959 - (ołówkiem)
Olej, tektura;
wym.: 23 x 34 cm;
sygn. l.d.: Podsadecki, p.d.: 20 IX 958.
Olej, tempera, tektura;
wym.: 38 x 60 cm;
sygn. l.d.: Podsadecki VIII 1958;
na odwrocie opis autorski ołówkiem oraz naklejka sprzedażna Galerii Sp. Pracy Twórczej PAP Plastyka w Krakowie z 1983.
Tempera olejna, sklejka;
wym.: 40,5 x 33 cm;
sygn. l.d.: Podsadecki, p.d.:1953. Na odwrocie autorski opis obrazu.
olej, tektura; 17 x 25 cm;
sygn. p. d.: Podsadecki 36 (ołówkiem)
olej, tektura; 17 x 25 cm;
sygn. l. d.: Podsadecki 36
akwarela, papier; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI oraz data - l. d.: 6.9.964
olej, tektura, 20 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI (wdrapane w malaturze),
l. d. IX.1958-Na odwrocie autorski napis czerwoną kredką: "TADZIO-!/ - MASZ NA IMIENINY!/ K. P./ KRAKÓW.1958